Вікторія | 2017-12-15 15:06:56

зубна біль в вагітних

зубна біль в вагітних, чи можна приймати обезбалюючі препарати? якшо можна то які і чому? дякую

Ответы врачей 1

Пальчиков Анатолий Владимирович
стоматолог
Адрес: г. Киев, пр-т Героев Сталинграда 8, корпус 7
Телефон: 53 777 53

Препарати можна приймати.
Якщо очікуваний ефект важливіший за наслідки.
На особливості прийому препаратів у Вашому випадку впливає період (термін) вагітності, загальний стан та відсутність протипоказів.
Загалом, під час вагітності головною особою, що регламентує будь-яке лікування, є гінеколог.
Тож, потрібно отримати погодження від нього, а потім - розібратися з причиною болей (тут Вам на поміч стоматолог) :)