Андрій | 2017-12-19 19:11:09

Вагітність

Добий вечір. Моя жінка вагітна гінеколог назначив пологи на 1 лютого то якого числа вона завагітніла

Ответы врачей 1

Костяева Анна Анатольевна
акушер-гинеколог
Добрий вечір. "гінеколог назначив пологи" - ))). Термін нормальних пологів з 37 по 42 тиждень вагітності. Коли дитина захоче, тоді вона і народиться. Головне, щоб пологі були в цей період (не передчасні та не запізнілі). Якого числа завагітніла - не скаже ніхто, бо не знає так точно. Якщо є якісь сумніви відносно батьківства - є тест на ДНК. Всього найкращого!