Тарас | 2017-12-20 08:42:06

невроз чи шизофренія

Доброго дня! В мене з дитинства так званне ВСД ,вразливість,лунатизм,біль голови ... В підлітковому віці була гіпертонія,запаморочення ,дереалізація.Характер тяжкий ,підвищена справедливість і правдолюбивість,емоційність і приймання все близько до серця.В 22 роки після тривалого стресу почався астенно-неврологічний синдром,який я сиарався не замічати і жити далі.Тепер начитався про шизофренію і думаю ,що в мене цей діагноз ,після того все ускладнилось ,дуже боюсь і переживаю страшно.Приймав антидепресанти.Тепер не можу це все усвідомити і хочу знайти правду,що зі мною.Допоможіть будь ласка,сил нема більше

Ответы врачей 2

Соболь Андрей Аркадьевич
Адрес: г. Донецк, частная практика
Телефон: +380955298093

Здравствуйте! В психиатрии диагностика расстройств психики по переписке не проводится. Переписка слишком обезличена, а для правильной оценки состояния психики очень важен контакт с пациентом. Если хотите разобраться в происходящем с Вами - найдите возможность пообщаться со специалистом: врачом-психотерапевтом или психиатром. Обращение к частнопрактикующему специалисту - сохранит Вашу анонимность. Еще, как вариант - получение консультации в Скайпе.

Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Адрес: Одесса, Одесский областной центр психического здоровья
Телефон: 0677008277
Шо вам усім далася та шизофренія?:) В Вас і так вистачає емоційних проблем.