Юлія | 2017-12-21 12:09:53

Вакцинація

Доброго дня! Дитині 6 місяців. У пологовому будинку зробили БЦЖ, в 1 місяць - гепатит В, в 2 місяці - гексаксим і в 4 місяці - гексаксим. Яку вакцину можна робити в 6 місяців? Дякую!

Ответы врачей 1

Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.
доброго дня, в 6 місяців теж можна зробити щеплення Гексаксим. При використанні комплексних вакцин допустимо введення 4 доз вакцини від гепатиту В і гемофільної інфекції.