Світлана | 2017-12-24 11:30:31

Лікування шийного відділу хребта

Доброго дня! У мене тривалий час болі в лівому боці горла, таке враження ніби болить якась кістка, інколи віддає в ухо. Обстежувалась в ЛОРа (у трьох різних), лікувала горло - хронічний фарингіт, зробила УЗД щитовидної залози, лімфовузлів і все інше, що є в горлі - все в нормі, але результату лікування ніякого. Вчора зробила МРТ шийного відділу хребта, висновок: МР ознаки дегенеративно-дистрофічних змін шийного відділу хребта ускладнених прогтрузіями С3-С4, С4-С5 м/х дисків. Порушення статики у вигляді спрямленого лордозу. Вторинний стеноз хребтового каналу на рівні С3-С4. Яке лікування мені необхідне і чи можуть бути проблеми з хребтом причиною болю в горлі? Дуже дякую.

Ответы врачей 1

Чемересюк Инна Георгиевна
Адрес: г. Одесса, Украина, ул. Ак.Заболотного, 27, Одесская ОКБ, кафедра неврологии ОНМУ
Телефон: (8048)7500318

Предполагаю, что у Вас невралгия языкоглоточного нерва. Позвоночник тут ни при чем. Найдите грамотного невропатолога, который при неврологическом осмотре подтвердит либо опровергнет предполагаемый мной диагноз. К сожалению, заочно я этого сделать не могу.