Дмитрий | 2017-12-30 13:29:57

Помогите расшифровать холтер.

Добрый день! Мне 29 лет. Последнее время трудно дышать и скачет ад до 160 на 90 ночью пульс опускается до 52. Сделал узи сказвли все в норме. Экг показвло инусовую дыхательную аритмию. Холтер показал 16 эпизодов st депрессии(что меня очень волнует) вовремя холтера делал небольшую пробежку вечером. Зарание Благодарю Помогите разобратся! Реєстрація ЕКГ була виконана по відведенням: V3 mod, V5 mod, II mod. За час спостереження (23:51) загальне число комплексів було 111722 з середньою ЧСС 77. Максимальна частота серцевих скорочень 179 була в 20:55 01.08.2017. Мінімальна частота серцевих скорочень 52 була в 5:51 02.08.2017. Епізоди брадикардії відсутні. Знайдено подій Пауза 1: 1, з найбільшою тривалістю 1171 мс була в 20:41:22 01.08.2017 (Пауза 1: RR >= 200% від середнього RR). Події Пауза 2 відсутні. Шлуночкові комплекси відсутні. Всього комплексів передсердної ектопії: 16 (0.01%), в тому числі ізольованих передсердних комплексів: 16. Передсердні пари відсутні. Передсердні пробіжки відсутні. Не знайдено жодного епізоду фібриляції передсердь. Не знайдено жодного епізоду тріпотіння передсердь. Знайдено 16 епізодів елевації ST. Найдовший епізод елевації був 5:30:27 тривалістю 3:11:17 (V3 mod). Найбільше відхилення елевації ST склало +2.9 мм в 5:30:27 (V3 mod). Знайдено 11 епізодів депресії ST. Найдовший епізод депресії був 20:48:43 тривалістю 0:27:38 (V3 mod). Найбільше відхилення депресії ST склало --4.9 мм в 20:48:43 (V3 mod). Загальна тривалість елевації по V3 mod (кан.:1) склала 6:47:08 (середнє відхилення: +1.78 мм, максимальне відхилення: +2.9 мм). Загальна тривалість депресії по V3 mod (кан.:1) склала 1:25:17 (середнє відхилення: --1.21 мм, максимальне відхилення: --4.9 мм). Загальна тривалість елевації по V5 mod (кан.:2) склала 2:10:32 (середнє відхилення: +1.67 мм, максимальне відхилення: +2.1 мм). Загальна тривалість депресії по V5 mod (кан.:2) склала 0:29:03 (середнє відхилення: --1.1 мм, максимальне відхилення: --2.8 мм). Загальна тривалість депресії по II mod (кан.:3) склала 0:23:25 (середнє відхилення: --1.1 мм, максимальне

Ответы врачей 1

Пророк Сергей Юрьевич
кардиолог, кардиохирург
Адрес: г. Киев, КЛ «Феофания»
Добрый. Если Вам тяжело дышать, то, возможно проблема с легкими? Откуда уверенность что отдышка вызвана проблемами с сердцем? Вам необходимо пойти на приме к доктору и показать холтер для оценки "эпизодов депрессии". В холтеровском отчете должна быть ЭКГ с этой "депрессией", так вот, её доктор ручками должен оценить и посчитать, а то складывается впечатление что цифры выдала машина, без обработки человеком. Депрессию сегмента st на 5 мм можно расценивать как прединфарктное состояние. Сильно сомневаюсь что у Вас в 29 лет есть предпосылки к инфаркту.