Іван | 2018-01-01 20:34:10

гемороц

Добрий вечір Вам вітаю з новим роком!!!Маю прохання до Вас підказати як з цим боротись появився геморой пару років так не дуже турбував а ось латаній тиждень це щось страшне звертатись в лікарню соромно тому прохання підказати

Ответы врачей 1

Специалист
Добрий вечір.І Вас зі Святами! Спробуйте детралекс або флебодиа-600, дефенорм,або мукофальк, ректальні свічи проктозан та реліф-про, мазь проктозан та ліотон-1000-гель,а також протизапальні препарати : німесулід або ксефокам,або нурофен,або імет.