Іван | 2018-01-02 07:54:48

Кишечник

З новим роком. 1. Біль в лівій стороні живота. Аналіз виконував. 1. Загальний аналіз.-норм. 2. Біохімічний-норм. 3. МРЦ-норм. 4. Ендоскопія. 5. УЗІ-норм. 6. Колоноскопія - було виявлено поліп і удалили. Якщо потрібно відправлю аналіз на електронку.

Ответы врачей 1

Путренко Людмила Викторовна
гастроэнтеролог
Адрес: г. Киев, МЦ "Into-Sana", ул. Раисы Окипной, 4б
Спасибо! Боль в левой половине живота скорее всего связана с кишечником. Принимайте салофальк по 1000 мг в гранулах 1 раз в день до еды 15 дней, альфлорекс по 1 капс в день 1 мес.