Подскажите пожалуйста, если мой муж нигде официально не работает, могу ли я подать на алименты...

Подскажите пожалуйста, если мой муж нигде официально не работает, могу ли я подать на алименты и что мне будет платить? У него есть своя квартира, которая сдается квартирантам, можно ли это рассматривать как его доходы?

Ответы врачей 1

Специалист
Згідно “Сімейного Кодексу”
Стаття 184. Визначення розміру аліментів у твердій грошовій сумі
1. Якщо платник аліментів має нерегулярний, мінливий дохід, частину доходу одержує в натурі, а також за наявності інших обставин, що мають істотне значення, суд за заявою платника або одержувача може визначити розмір аліментів у твердій грошовійсумі.
2. Розмір аліментів, визначений судом у твердій грошовій сумі, підлягає індексації відповідно до закону.
Стаття 191. Час, з якого присуджуються аліменти на дитину
1. Аліменти на дитину присуджуються за рішенням суду від дня пред`явлення позову.
2. Аліменти за минулий час можуть бути присуджені, якщо позивач подасть суду докази того, що він вживав заходів щодо одержання аліментів з відповідача, але не міг їх одержати у зв`язку з ухиленням останнього від їх сплати. У цьому разі суд може присудити аліменти за минулий час, але не більш як за три роки.