наталия | 2018-01-04 20:41:35

аскариди

Добрго вечора! підскажіть будь- ласка, дитині 1.10 вже 3 раз знаходимо аскариди. перший раз знайшли в 1.3 і ось нам 1.10 і вже 3 раз від них лікуемось під наглядом педіатра. дитина досі їсть суміш (1 раз наніч) , можливо потрібно повністю відмовитись від молочного? цукерки і солодке ми не їмо! можливо Ви підскажите нам нащо отрібно звернути увагу... Руки після прогулянки миємо! намагаемось дотримуватись особистої гігієни як тільки можна...

Ответы врачей 1

Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.
Доброго вечора, має значення, яким чином проводиться дослідження. Наявність аскарид підтверджується аналізом калу на яйця глист - в такому разі потрібно лікування антигельмінтними препаратами. Якщо ж ви проводите обстеження на виявлення антитіл до аскарид в крові, це не є ознакою аскарид в організмі, а може свідчити про наявність клітин пам'яті після перенесеного аскаридозу. Молочна суміш і солодке не мають відношення до аскаридозу.