вест | 2018-01-05 14:36:40

вітрянка

Доброго дня підскажіть 3 дня трималася температура 37.8-38.8 збивав на 3 день виписало червоними прищами повністю все тіло є пару водянистих приходила сімейний лікар підтвердила, що це вітрянка.За себе я непереживаю ,а переживаю за жінку на 33 неділі вагітності вона раніше нехворіла на вітрянку, але я заразився від племінника і вона контактувала з ним , але незахворіла на 30 неділі їй вкололи укол імунноглобуліну .Підскажіть чи мені жити окремо від жінки ?

Ответы врачей 1

2421
Сухов Юрий Александрович
Сухов Юрий Александрович
гепатолог, инфекционист, вирусолог
*
Изображение будет видно только врачу, и не будет показано пользователям сайта на страницах консультаций. * Ваш е-мейл конфиденциален и не будет доступен другим пользователям
Адрес: г. Киев, кафедра инфекционных болезней НМАПО имени П. Л. Шупика, городская клиническая больница Киева №4
Телефон: (044) 3629952; doctor.sukhov@gmail.com, при необходимости возможно использование скайпа
Доброго дня. Їй потрібно здати аналіз на антитіла Ig G VZV, якщо титр високій, проблем немає. Ви потенційно небезпечні протягом 5 днів з часу з'явлення останніх елементів висипки. Якщо людина не має антитіл Ig G до VZV, потрібна вакцинація, особливо на етапі планування вагітності!
Консультации на сайте likar.info носят ознакомительный характер. Перед лечением проконсультируйтесь с вашим лечащим врачом.

ВХОД или регистрация

Забыли пароль?

Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая «Зарегистрироваться»
вы соглашаетесь с правилами пользования

Войти с помощью:

Назад