Тетяна | 2018-01-06 14:54:12

Які пити гормони.

Доброго дня. Я жінка 26р. , впга 67 зріст 165. Плата місяці тому мені видалили ліву долю щз, була велика фулікулярна аденома з посиленим кровоплином. До та пісня операції гормони не пила вчора здала аналізи тиротропний гормони 5,74 мкМо/мл , тироксин вільний Т4 0,988 нг/дл, трийодтиронин вільний Т3 3.13 пг/мл. Я б хотіла знати що мені приймати яку дозу гормонів чи потрібно пити йод? Також за 1,5 міс. після операції набрала 3кг хоча мало що їм. Дуже дякую ,дуже чекаю на відповідь.

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Доброго дня! За результатами аналізів спостерігається часткове зниження функції щитоподібної залози. Спробуйте обмежити калорійність їжі (без картоплі, рису, мучного), посилити фізичну активність (ходьба до 5 км щоденно), включити в раціон морепродукти. Через місяць повторіть аналізи крові на ТТГ, вТ4, антитіла до ТПО, вітамін D.