Користувач | 2018-01-10 01:20:22

Буква "Р"

Здравствуйте! Тетяна Олександрівна, скажіть чи можна виправити вимову букви "Р" у 25 років? Загалом м'яку "Р" я вимовляю легко (річка, грім, наряд і т.д) При вимові складів "Ро", "Ра", "Ру" ( з голосними буквами) виходить щось горлове, схоже на букву "Р", але не чітку. А от з іншими приголосними (карта, марка і т.д.) майже не виходить вимовити букву. Чи можна у вже досить дорослому віці виправити цю ситуацію. І чи можна прийти до Вас на консультацію, якщо Ви перебуваєте в Києві. Дякую.

Ответы врачей 1

Ярош Татьяна Александровна
Телефон: 067-698-72-25
Добрий день ! Я вже багато років виправляю неправильну вимову звуків у дорослих людей. Тому впевнена, що й Вам зможу допомогти. Зі мною можна зв'язатися за тел. 050-241-87-27 або 067-698-72-25.