Рябкова Анна Олегівна | 2018-01-10 16:03:00

Не можу зрозуміти чи я дійсно вагітна

Доброго дня мене цікавить така проблема в мене затримка приблизно на 10 днів на 3 день затримки я зробила я зробила 2 тести на вагітність і вони показали позитивний результат але 2 полоска була ледь видна і я пішла до лікаря він сказав що ймовірність що я вагітна 70% так як матка не збільшена ще на той момент була а так як він сказав синюшна і сказав прийти в кінці місяця але мені дуже цікаво чи дійсно я вагітна тому я ще пару разів зробила пару різних тестів але тепер вони показують одну полосу а критичних днів так і не має що це може бути???Наперед дуже дякую

Ответы врачей 1

Микитюк Олександр Володимирович
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, Украина, Медицинская компания ilaya
Телефон: +38097-28-28-058
Доброго дня. Вагітність могла зупинитись у розвитку, а затримку може давати кіста жовтого тіда. Доцільно здати кров на ХГЛ (можливо, в динаміці) та зробити УЗД