Максим | 2018-01-11 21:42:01

відрив передньої губи

Доброго дня. В мене вже більше 10 років болі в плечовому суглобі. Зараз в звязку з новою роботою( посилено фізичною) болі стали ще сильнішими, відчуття хрусту,ниюча біль. Сходив на МРТ. Висновок: відрив передньої губи суглобової впадини; артрозо-артрит ключично-акроміального зєднання з кистоподібною перебудовою, імпіджімент-синдром. Лікар сказав що тут тільки оперативне лікування(артроскопія). Скажіть будь-ласка чи дійсно потрібно робити операцію чи можна якось по іншому вилікуватись? Може зняти запалення і зафіксувати чи ще якось підкажіть будь-ласка? Дякую

Ответы врачей 2

Гужевский Игорь Витальевич
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Воровского, 27, Институт травматологии и ортопедии АМН Украины
Телефон: 288 01 25; 067 408 21 27

Хірургічне лікування однозначно показане.

Котюк Виктор Владимирович
травматолог / ортопед
Адрес: ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», відділення спортивної та балетної травми, лікар ортопед-травматолог, Медичний центр 'Добробут'
Телефон: 068-321-42-87, 044-449-35-64

Скажіть будь-ласка чи дійсно потрібно робити операцію чи можна якось по іншому вилікуватись? - ви вже 10 років пробували лікуватисб по іншому. Чи може консервативне лікування допомогти - так , може. Телефонуйте, приходьте, спробую щось порадити. Я ж навіть не знаю, що ви вже пробували з консерватиних методів лікування.

Але  якщо не допопможе, тоді операція.

Може зняти запалення і зафіксувати чи ще якось підкажіть будь-ласка? -  Може. Але треба дивитись.