Аліна | 2018-01-12 11:48:52

Аномалія ока

Доброго дня , в мене вроджена аномалія лівого ока , одностороня колобома , внаслідок чого дуже комплексую , чи можлива косметична корекція ?

Ответы врачей 2

Красуцкий Виктор Иосифович
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Димитрова, 5 Б, Главный врач офтальмологической клиники 'Эксимер'
Телефон: (044) 238 68 00
За консультацією та можливим лікуванням (пластика райдужної оболонки) рекомендуємо Вам звернутися в Центр мікрохірургії ока (ЦМХО, м. Київ, проспект Комарова, 3, тел. 408-29-88) або Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова (Одеса, Французький б-р, 49/51, телефон: (048) 760-34-55).
Прохвачева Елена Станиславовна
Адрес: г. Киев, пр. Бажана, 12А, Клиника лазерной хирургии АИЛАЗ.
Телефон: 066-302-21-64
Доброго дня, Аліна. Вам потрібна спеціальна контактна кольорова лінза. Зверніться в Києві в центр контактної корекції "Іріда."