Ірина | 2018-01-13 08:43:32

роз’яснені питання про отримання пільгових препаратів

Здрастуйте! Прошу Вашої допомоги у роз’яснені питання про отримання пільгових препаратів для дитини інваліда. Нажаль сімейний лікар (педіатр) не може дати відповіді на мої запитання. Моїй донці 1 рік 5 місяців оформили інвалідність з підгрупою А з діагнозом: Наслідки нейроінфекції. Атонічно-астатичний синдром з вираженими рухомими порушенням у вигляді відсутності сидіння, повзання, ходи. ЗПМР. Плосковальгусні стопи. Лікар невролог виписав препарат цереброкурин 2 мл №10. Поясніть будь-ласка на основі яких нормативних документів я маю право на пільгове отримання лікарських засобів згідно діагнозу дитини. Дякую заздалегідь.

Ответы врачей 1

Чемересюк Инна Георгиевна
Адрес: г. Одесса, Украина, ул. Ак.Заболотного, 27, Одесская ОКБ, кафедра неврологии ОНМУ
Телефон: (8048)7500318
Препарат очень хороший, и вашему ребенку он действительно нужен. Но я не знаю, какие препараты и каким образом Вы можете получать бесплатно. Считаю, что будет правильным, если вы обратитесь к начмеду или главврачу вашей поликлиники с этим вопросом