Добрый день. У меня такой вопрос

Добрый день. У меня такой вопрос. Могу ли я поступить в аспирантуру (на стационар), пребывая «у відпустці по догляду за дитиною до трьох років»? (не знаю как правильно перевести на русский язык). Не снимут ли с меня выплату на ребёнка и смогу ли я получать стипендию?Заранее благодарна.Татьяна.

Ответы врачей 1

Специалист
Згідно ЗУ “Про державну допомогу сім’ям з дітьми”
Стаття 14. Умови призначення допомоги по догляду за
дитиною до досягнення нею трирічного віку
Призначення допомоги по догляду за дитиною до досягнення неютрирічного віку особі, яка фактично доглядає за дитиною, здійснюється за письмовою заявою цієї особи та на підставі довідкиз місця роботи (служби, навчання) матері дитини про те, що вона вийшла на роботу до закінчення строку відпустки по догляду задитиною і виплату зазначеної допомоги їй припинено (із зазначеннямдати).
Матерям, які мають дітей віком до трьох років і одночасно продовжують навчання з відривом від виробництва, допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трьох років призначається в повному розмірі.