Ольга | 2018-01-15 13:58:37

Високі лейкоцити в мазку.ерозія

Доброго дня.мені 32 роки.при огляді гінекологом була виявлена ерозія шийки матки, в мазку лейкоцити до 100, кокки др.гриби . Направили на кольпоскопію— по кольпоскопіі підтвердили ерозію та запальний процес. Призначили протизапальну терапію— свічі Орзол та Лавомакс. Після цього лікування лейкоцити в мазку—сплош, кокки, диплококки.ще здавала бакпосів на умоно патогенну флору— знайдено бактерії фекаліс(здається так, точно не напишу, т.як картка з аналізом в жін.консультації) призначили антибіотик орципол, протигрибкові таблетки(не пам'ятаю назв),свічі Хінофуцин— це все в комплексі, а потім Біфолак, т.як в мазку не було паличкової флори. Після лікування— лейкоцитм — до100, паличкова флора. Лікар каже— дочекатися результатів цитології, і зробити конус.так як такі лейкоцити може спричиняти ерозія.я хвилююся чи це так, чи можливо там щось страшне— чи хоч не онкологія.можливо мені з такими показниками одразі потрібно терміново до онколога? Дякую вам

Ответы врачей 1

Симрок-Старчева Дарья Васильевна
Здравствуйте. У Вас воспалительный процесс выраженный. Из-за таких показателей, докторам тяжело "рассуждать" на тему онкологических изменений. Это "порочный круг" - эрозия поддерживает воспаление, а воспаление - эрозию. Поэтому, в целях лечения и, более детальной диагностики, Вам необходимо дождаться результатов и вылечить эрозию. В отношении онкологии - не накручивайте себя.