Людмила | 2018-01-18 22:05:18

дисплазия и уреоплазмоз

Добрий вечір! поставли діагноз дисплазію, здала ряд аналізів, всі в нормі, нічого не турбує, але не в порядку норми те, що уреоплазмоз (вибачте за некомпетентність). назначили лікування: ловомакс, сектедекс, юнідекс, фужет, есмеджи,према-саше, цитеал, ватерженал (прошу пробачення, якщо неправильно вказала назви, нерозбірливи й почерк), після чого треба через місяць повторно здвти аналізи і готуватись до РВК. Підскажіть, будь-ласка, чи треба лікувати уреоплазмоз, бо гінеколог дільничний вважає, що лікування не потрібне, а аналіз зайвий???? яку загрозу я становлю ссвоїм малятам (дівчинка 4, хлопчик 2) чи треба їм лікуання?? дякую!

Ответы врачей 1

Силаева Ольга Петровна
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Киев, МЦ «ADONIS Family».
Добрый день! Уреаплазмоз относится к группе половых инфекций. Может быть причиной патологии влагалища, шейки, а также мочевыводящей системы. Лечится совместно с половым партнером. Передача бытовым путем возможна, но незначительная. С уважением, Силаева О.П.