Ирина | 2018-01-19 22:17:57

Інтивне житя під час вагітності

Здраствуйте,я на 12 тиждні вагітності..і мене цікаве чи можна жити інтивним життям під час вагітності,і чи це ненашкоде ніяк майбутній дитинці?

Ответы врачей 1

Микитюк Олександр Володимирович
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, Украина, Медицинская компания ilaya
Телефон: +38097-28-28-058
Доброго дня. Інтимне життя не протипоказане, але контакт може спричинити явища загрози, кровотечі, переривання. Ви повинні самостійно визначтити, що для вас пріоритетрніше