Катерина | 2018-01-20 19:23:28

Екстрасистолія

Доброго дня, 15тиж вагітності, почала турбувати екстрасистолія, ехо серця в нормі, незначна тахікардія, посилюється при положенні лежачи, чи може це нести якусь серйозну загрозу, з такими скаргами можливі природні пологи? Тиск в нормі

Ответы врачей 1

Пророк Сергей Юрьевич
кардиолог, кардиохирург
Адрес: г. Киев, КЛ «Феофания»
В більшості випадків це доброякісне порушення ритму. Якщо гінекологів влаштовує стан плода - лікувати нічого не потрібно. Тахікардія при положені лежачи може бути обумовлена тиском плода на центральні судини, тобто очікувана нормальна реакція. Протипоказів для родорозрішення природнім шляхом не бачу.