Руслан | 2018-01-29 07:21:24

Парапроктит

Доброго дня. В мене рік назад був підшкірний парапроктит, супроводжувався лише больовими відчуттями без температури. Компреси з маззю Вишневського витягли гній та дозволили забути про проблему на один рік. На днях знову зявилася дана проблема. Використовую мазь ІЛОН. Чи обовязково оперувати, якщо проблема знову зникне? Ран на видимих зонах не має.

Ответы врачей 2

Косенко Александр Петрович
хирург, проктолог
Адрес: Київ, бул.Т.Шевченка-17, КМКЛ №18, хірургічний корпус, 3-й поверх
Телефон: 8-050-330-15-15, [email protected]
Нориця (хронічний парапроктит) - це джерело гноєродної інфекції в організмі. З часом нориця розгалуджужться, кожне нове запалення веде до незворотних фіброзних змін в м'язах сфінктера. Лише операція позбавляє проблеми і вертає людину до нормального життя. Прогляньте відповідь на proctolog.net.ua або на kosenko.org
Луцик Андрей Петрович
Адрес: г. Киев, Украина, Национальный медицинский университет, кафедра Хирургии №1; Проктологический центр Украины; Клиника «Обериг»
Телефон: (097) 398-33-54
Доброго дня, на жаль оперуватись вам доведеться, якщо ви хочете радикально вирішити проблему. Треба оперативним шляхом видалити залозу, яка є причиною рецидивів парапроктиту.