Ірина | 2018-01-29 16:04:54

Щеплення

Доброго дня,дитині до року були зроблені 3 щеплення АКДП. У 18 місяців нам нічого не кололи,чому і сама не знаю,не прослідкувала. Тепер нам 4 роки і 9 місяців. Чи треба вакцинувати від дифтерії наново тричі,чи просто ввести пропущену дозу?

Ответы врачей 1

Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.
Доброго дня, продовжуйте вакцинацію, вводячи вакцини, яких не вистачає. Повторно вводити вакцини не потрібно.