Оля | 2018-02-01 21:10:54

Аналіз

Доброго вечора, якщо в аналіз калу показує єритроцити 6-8, що це може бути? Це високий показник? Це можливо щось серйозне? Дякую!

Ответы врачей 2

Косенко Александр Петрович
хирург, проктолог
Адрес: Київ, бул.Т.Шевченка-17, КМКЛ №18, хірургічний корпус, 3-й поверх
Телефон: 8-050-330-15-15, [email protected]
Не заплутуйте себе сумнівними методами досліджень. Цей метод не є достовірним та не може вказати на джерело крові. Є певний перелік досліджень оргвнів ШКТ. Шукайте відповідь на proctolog.net.ua або на kosenko.org
Луцик Андрей Петрович
Адрес: г. Киев, Украина, Национальный медицинский университет, кафедра Хирургии №1; Проктологический центр Украины; Клиника «Обериг»
Телефон: (097) 398-33-54
Доброго дня, Наявність еритроцитів в калі може свідчити про наявність геморою, анальноі тріщини, запальних захворювань товстоі кишки, поліпів, тощо. Зверніться до лікаря на консултацію.