Василь | 2018-02-02 18:25:33

цукровий діабет

доброго вечора мені 29 років виникло таке питання якось випадково за допомогою глюкометра я вирішив виміряти рівень глюкози в крові вечором близько 20 00 рівень був 8.5 це мене занепокоїло після чого ж рано після сну повторно виміряв рівень показники були 6.8 скажіть будьласка про що це говорить чи варто бити на сполох що потрібно робити? раніше (останній раз здача аналізів з вени та пальця )були 2 роки назад тоді глюкоза була в нормі ще одне вже довгий час я страждаю ожирінням Дякую

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Доброго вечора! Враховуючи наявність у Вас ожиріння, рекомендую зробити наступні аналізи крові: глікований гемоглобін, С-пептид, визначення індексу HOMA-IR, АлТ, АсТ, ліпідограма.