Анжела | 2018-02-03 14:13:35

Про шию

Доброго дня! Моїй дитині 3 місяці і вже вона тримає головку, але коли тримаєш її на руках то, що саме я помітила що тримає головку на трішки на бочок на праву сторону, але коли вона повертає головку на праву сторону то рівно, і як спить то теж то праву то на ліву сторону повертає, от тіки що коли стовпичок тримаєш її то вона трохи на бік її похиляє, чи не потрібно робити масаж щоб дитина не тримала у бік головку???

Ответы врачей 1

Котюк Виктор Владимирович
травматолог / ортопед
Адрес: ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», відділення спортивної та балетної травми, лікар ортопед-травматолог, Медичний центр 'Добробут'
Телефон: 068-321-42-87, 044-449-35-64

Зверність до дитячого ортопеда на огляд і не ризикуйте здоров'ям дитини, шукаючи пораду в інтернеті.