таня | 2018-02-03 15:24:53

рука

Добрий день. Скажіть. В школв на уроці фізкультури під час куверків, дитина невдало поставила руку і врезультаті пошкодила палеці. який підпух небагато. Були в травпункті, перелома нема сказали перебінтувати еластичним бинтом всю руку і три дні чекати якщо небуде легше то можливо це перелом в зоні росту. Що робити в таких випадках. Дякую.

Ответы врачей 1

Котюк Виктор Владимирович
травматолог / ортопед
Адрес: ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», відділення спортивної та балетної травми, лікар ортопед-травматолог, Медичний центр 'Добробут'
Телефон: 068-321-42-87, 044-449-35-64

Прислухатись до лікаря і , якщо краще не стане, звернутись до нього повторно, т.я. він може змінити свою думку і накласти гіпс, якщо припустить перелом.