Людмила | 2018-02-06 20:23:03

нефротичний синдром

Доброго вечора вельмишановний професоре! Я лікар.-онучка 6 років захворіла раптово- НЕФРОТИЧНИЙ СИНДРОМ-в серпні-коли полетіла на море-на третій день.Початкова доза преднізолону була 9 табл,зараз-2.5 табл, через день,Нирковоі недостатності не було,Зараз білка в сечі немає,біохімічні показники всі без відхилень-крім Холестерину-6.7(був 15) Коагулограма весь час була змінена-приймала ТІКЛІД.Зараз 2 місяці без тікліду,,бо показники коагулограми нормалізувалися,але ГІПЕРАГРЕГАЦІЯ ТРОМБОЦИТІВ зберігається від серпня ,Підкажіть будь ласка як відкоригувати даний показник,наші нефрологи кажуть,що не зустрічались з таким високим показником,З повагою-Людмила.Івано-ФранківськПротр, час-10,9 Протр, індекс-112 МНВ-0,93 АЧТЧ-22,3 фібриноген-3.81 ГІПЕРАГРЕГАЦІЯ ТРОМБОЦИТІВ-86.2%(21.7-48,7)

Ответы врачей 1

Иванов Дмитрий Дмитриевич
Адрес: г. Киев, Украина, Дорогожицкая, 9, НМАПО им. П.Л.Шупика, зав.каф.
Телефон: 050 4448788
Людмило, це може бути відтермінована реакція на тіклід. Якщо не має клінічних проявів, можна спостерігати. Якщо є, розгляньте можливість поверненння до тікліду у меньшій дозі або аспіріну-кардіо відповідно до маси тіла.