Оксана | 2018-02-06 20:53:00

Житовидка

Доброго дня. Жінка, 31 рік.т4, ттг, ат-ТПО норма. Узі сумарний обєм 11.5 см.куб.. Кальцій іонізований 1.35 (норма 1.16-1.32) фосфор 0.80 (0.87-1.45) паратгормон 8.6 пмоль/л (1.3-6.8) . Що порадите по останніх показниках аналізів? Є якесь лікування по корекції паратгормону чи у мому випадку потрібне сканування прищитоподібних залоз? Дуже дякую

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Доброго дня! У будь-якому разі слід шукати аденому паращитоподібних залоз (КТ передньої поверхні шиї і органів грудної клітки з контрастуванням), перевірте рівень вітаміну D, креатиніну, сечовини.