Роман | 2018-02-07 16:30:38

підвищений цукор в крові

Добрий день. Мені 43 роки, виміряв рівень цукру вдома глюкометром зранку натще 6.0, після обіду через 2 год. - 5.7. Через декілька днів повторив: зранку - 6.2, після обіду - 5.1 проживаю я в місті Коломия, можливо Ви можете порадити когось в Коломиї чи Івано - Франківську піти на консультацію, чи ще не потрібно

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Доброго дня! Для уточнення діагнозу рекомндую напочатку зробити декілька аналізів: аналіз крові на глікований гемоглобін (з вени), аналіз крові на цукор з навантаженням 75 г глюкози (глюкозотолерантний тест). За результатами аналізів звернутися до сімейного лікаря (дільничного терапевта), який визначить подальшу тактику. На сьогодні використання глюкометра не рекомендується для діагностики цукрового діабету, а лише для контролю за його перебігом.