Тетяна | 2018-02-07 18:19:26

прививка від поліомеліту

Доброго дня. Підкажіть, будь-ласка, щодо ін"єкцій та привиках від поліомеліту. Згідно графіку прививок, дитині двічі повинні дати прививку у вигляді ін"єкцій та 1 живу вакцину у вигляді крапель. Мому сину 3 роки, нам в дит.поліклініці зробили 1 ін"єкцію та 2 рази давали каплі від поліомеліту. Прививки від дифтерії, кашлюку та правцю у дитини немає. Ми б хотіли зробити прививку Тетраксим, чи можливо, оскільки в склад входить і прививка від поліо, якщо можливо, то скільки разів робити прививку? Та чи ефективна прививка від поліо, якщо ін"єкцію робили тільки 1 раз у жовтні 2015, краплі - весною 2016

Ответы врачей 1

Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.
Доброго дня, згідно календаря профщеплень, до цього віку дитина має отримати 4 дози вакцини від поліомієліту, дифтерії, кашлюку, правцю. Зараз ви можете робити щеплення вакциною Тетраксим. Для наступних щеплень можна використвовувати вакцину АКДС або Інфанрикс, оскільки на той момент дитина отримає всі щеплення від поліомієліту. потрібні за віком.