Тамара | 2018-02-07 22:06:53

Сердечко у плода

Беременная 20 недель сделали УЗИ и обнаружили Атриовентрикулярная коммуникация ВПС полная форма сделали вывод что надл прервать беременность так как плод не жилец но мне так страшно есть шанс спасти и иметь здорового малыша ведь уже большой срок Т ребенок развивался хорошо только вот сердечко сказали что он не жилец подскажите посоветуйте

Ответы врачей 2

Пророк Сергей Юрьевич
кардиолог, кардиохирург
Адрес: г. Киев, КЛ «Феофания»
Де робили фетальне УЗД? Тільки кардіолог, що має досвід фетального УЗД у плодів з вадами серця може говорити про очікуваний прогноз і необхідність робити аборт. Якщо це рекомендація акушерів - інформація не об*єктивна. Повна АВ-комунікація досить складна вада, що може спричинити внутрішньоутробну загибель плода. Проте, в більшості випадків, дитина народується живою і після операції на серці живе довго і щасливо. Звичайно, що втручання на серці з приводу складної вади серця не проходить безслідно для здоров*я, проте це не привід відмовлятися від дитини. Виключеням може бути наявність с-ма Дауна - дана вада досить часто поєднується з цим синдромом. У випадку виявлення с-ма Дауна доцільність збереження вагітності вирішується Вами, хоча моя особиста позиція - переивати вагітність.
13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте ваш вопрос отправлен врачу и находится на обработке, ожидайте пожалуйста ответ и не дублируйте вопрос несколько раз. Спасибо за понимание, с уважением Лікар. інфо