Аліна | 2018-02-10 15:01:48

Ацетон

Доброго дня, моїй дитині 2 і 10 місяців, в нього постійно бурчить живіт.Вночі крутиться і дуже погано спить.В нас застій жовчного і збільшена підшлункова і ще алергія, тільки не знаю на що.Підскажіть що нам робити?

Ответы врачей 1

Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.
Доброго дня, необхідна консультація дитячого гастроєнтеролога, дієта з виключенням продуктів, які викликають алергію.