Мартасова Романа | 2018-02-11 15:35:05

Стул новонародженого

Дитині 2 місяці. З трьох тижнів перевели на штучне вигодовування, довго підбирали суміш. Радилися з педіатром. Зараз зупинилися на NAN 3комфорт та 2 рази в день NAN кисломолочний. Даємо вже тиждень. Також еспумізан та kids preema duo. Але студентів стає з кожним днем все з гіршим запахо, не можливо підійти. Дуже сильний не переносим й запах, сам кал зелений з жовтим(жовтого менше) і рідкий два або один раз на добу. До цього теж був просто зелений, але з меншим запахом. Також дуже відходять гази і є висип на шкірі. Педіатр сказала, що висип це піте яка, хоча на щоках теж є. А зі столом треба чекати ще хоча б тиждень. Я місця не находжу собі. Порадьте будь ласка щось.

Ответы врачей 1

Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.
Доброго дня, необхідний повторний огляд педіатра або дитячого гастроєнтеролога, копрограмма, можливо - заміна суміші.