Анастасія | 2018-02-14 13:42:01

Травма коліна

Вітаю! Рік назад робила МРТ своєї застарілої травми коліна. Хоча один спеціаліст порадив робити операцію, проте не робила. Зараз хочу знову цим зайнятись. Чи необхідно робити знову МРТ для консультації з ортопедом? Рік назад заключення МРТ було таким: МРТ-признаки начальных дегенеративных изменений коленного сустава, повреждения медиального мениска (ІІІ ст. по Stoller), застарелого разрыва передней крестообразной связки, умеренно выраженого синовита, бурсита.

Ответы врачей 2

Котюк Виктор Владимирович
травматолог / ортопед
Адрес: ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», відділення спортивної та балетної травми, лікар ортопед-травматолог, Медичний центр 'Добробут'
Телефон: 068-321-42-87, 044-449-35-64

Ну, скажімо, бажано. Не те щоб обов'язково, але дуже бажано, щоб не натрапити на несподіванку під час операції. Краще знати макисмум інформації перед операцією.

Гужевский Игорь Витальевич
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Воровского, 27, Институт травматологии и ортопедии АМН Украины
Телефон: 288 01 25; 067 408 21 27
Необхідно.