Дмитрий | 2018-02-16 05:21:06

Гипертония

Здравстауйте,я с давлением мучаюсь ,головные боли и шум в ушах,уже много таблеток перепробовал по назначению врачей,не помогает,слышал про норматен,что про него скажете,спасибо за ранее

Ответы врачей 1

Пророк Сергей Юрьевич
кардиолог, кардиохирург
Адрес: г. Киев, КЛ «Феофания»
Нормотен - явна афера з ціллю видурити гроші. Дуже сумнівно, що він допоможе контролювати злісну гіпертензію. Вам показано підбір комбінованої терапії (2 або 3 препарати одночасно) . З великою імовірністю неефективність призначених ліків була обумовлена порушенням режиму прийому. Мій особистий сайт: http://www.proefi.net