Julia | 2018-02-26 11:27:45

Аутоімунний тиреоїдит

Доброго дня! Я планую вагітність, здавала аналізи на гормони щитовидки, ТТГ 3.8, антитіла до пероксидази більше норми, зробили УЗД, є запалення. Діагноз - аутоімунний тиреоїдит. Місяць пропила тироксин і селен. В результаті ТТГ 1.8. Пройшло 2 роки, я так і не завагітніла, в лікаря більше не була. Скажіть наскільки це небезпечно, скільки разів у рік потрібно проходити обстеження? Зараз достатньо здати аналіз на ТТГ, чи ще якісь?

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Доброго дня! За наявності аутоімунного тиреоїдиту рівень ТТГ бажано контролювати 3-4 рази на рік і не перевищувати 2,5 (з тироксином чи без нього). Контроль антитіл до ТПО, вітаміну D - 1 раз на 6 місяців. Причиною не настання вагітності може бути й інша патологія (консультація в гінеколога).