Ирина | 2018-02-26 22:49:05

Мастопатия молочных залоз.

Добрий вечір. Мені поставили після УЗД мастопатію молочних залоз. Призначили прожестожель та тазалок, лікування допомогло але через деякий час знову болі почалися. Зробила повторне УЗД діагноз той самий. Підскажіть будь ласка лікування. Та чи можна спробувати народне лікування? Завчасно дякую.

Ответы врачей 1

Белявский Василий Владимирович
Адрес: г.. Бельцы, Молдова,SRL Magnific Nord
Телефон: +373078862422

Консультация маммолога и он Вас осмотрит и назначит все что надо.