Валентина | 2018-03-02 13:32:50

Прийом

Доброго дня! Звертались до Вас раніше із питанням як до Вас попасти на прийом. Маємо УЗД від лікаря Івасіва В.М. Чекаємо Вашої відповіді, коли Ви будете вести прийом в Коломиї. Дякую!

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Доброго дня! Фіксованих годин (як і днів) прийому в Коломиї не маю. Тому прошу телефонувати 0677926247. З повагою Паньків В.І.