Марія | 2018-03-02 14:20:12

Повторний пієлонефрит після лікування

Доброго дня! З листопада маю коливання в самопочутті та показниках аналізу сечі. Температура постійно на рівні 37"С і збільшений рівень лейкоцитів в сечі - 70лейко/мкл. Інших будь-яких симптомів не було. Діагноз, який ставили - гостий пієлонефрит. Після курсу Левомак+Уролесан+Пробиз Фемина показники аналізу сечі прийшли в норму. Через місяць картина знову повторилась (постійна температура, рівень лейкоцитиів в сечі 15 лейко/мкл. Бак-посів росту мікрофлори не показав. УЗД нирок показало збільшені розміри правої нирки 130,3*48,3*43,5 (ліва 112,2*60,0*53,6), лікар-уролог сказав, що це в межах норми. Діагноз той же. Після курсу Левомак+Уролесан+Нимид аналізи прийшли в норму. Пройшло 3 тижні, а температура знову постійно тримається 37. Чи можливе повторення пієлонефриту? Які необхідні додаткові аналізи, окрім аналізу сечі та крові для більш точного діагностування? (Додатково проходила огляд та діагностику у гінеколога - все в межах норми)

Ответы врачей 1

Иванов Дмитрий Дмитриевич
Адрес: г. Киев, Украина, Дорогожицкая, 9, НМАПО им. П.Л.Шупика, зав.каф.
Телефон: 050 4448788
Необходимо дважды подряд сделать посев мочи, ПЦР мочи и крови на туберкулез, ПЦР соскоба уретры на хламидию, уреаплазму, микоплазму, трихомонаду, повторить общий анализ крови и общий анализ мочи