Игорь | 2018-03-05 19:21:23

МР-томограм

Добрый день, огромная просьба обьяснить мне результаты На серії МР-томограм головного мозку ектопія правої мигдалини мозочка до 0,5 см нижче великого потиличного отвору. Ліва мигдалина мозочка розміщена на рівні потиличного отвору. Шлуночкова система не розширена. Бокові шлуночки симетричні. Серединні структури головного мозку не зміщені. Третій і четвертий шлуночки розміщені по серединній лінії. Нормальний розвиток сірої і білої речовини з чіткою їх диференціацією. Базальні ядра, внутрішня капсула, мозолисте тіло, зорові горби, стовбурові структури мозку і структури мозочка мають незмінений МР-сигнал. Вогнищевих патологічних змін в мозковій речовині не виявлено. Зорові нерви, хіазма, гіпофіз без особливостей. Мостомозочкові кути звичайні. Внутрішні слухові проходи симетричні, нормальної ширини. Субарахноїдальні простори не розширені. Кортикальні борозни нормально розвинуті. Параназальні синуси звичайної будови, пневматизація їх не порушена. Сосцевидні відростки скроневих кісток нормально пневматизовані. Структура орбіт без особливостей. Висновок: Нерізко виражена ектопія правої мигдалини мозочка (варіант аномалії Арнольда-Кіарі І). Вогнищевих патологічних змін головного мозку не виявлено.

Ответы врачей 1

Водопьянов Владимир Анатольевич
невролог, рефлексотерапевт, мануальный терапевт
Адрес: г. Тюмень, Россия, Utair, врач-невролог, парамедик UNAMID
Здравствуйте. У Вас вариант нормы.