Леся | 2018-03-06 00:47:27

Нерви

Мій чоловік постійно кліпає і дьоргає носом,як з цим боротися і як???дякую

Ответы врачей 2

 Моргун Максим Владимирович
психотерапевт, психиатр
Адрес: г. Киев, бул. Леси Украинки, 34, оф. 401. а так же Г. Киев, ул. Днепровская Набережная, 26-Ж, Офисный центр, кабинет 34. Частная практика.
Телефон: 099-176-55-33 (Viber) 067-58-58-901 (WhatsApp)
Піти до лікаря-невропатолога, а потім, можливо, до психотерапевта.
Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Адрес: Одесса, Одесский областной центр психического здоровья
Телефон: 0677008277
Треба з ясувати діагноз. Виходячи з наявного діагнозу можна побудувати стратегію лікування. Наприклад, якщо Ваш чоловік хворіє на синдром Жіля де ля Туретта, то йому показане лікування невеликими дозами галоперідолу. От така "боротьба". Не треба панікувати, ці симптоми частіше за все піддаються лікуванню.