Людмила | 2018-03-07 08:49:33

Відкрита артеріальна протока

Дитинка 8місяців відкрита артеріальна протока розміром 2,5м незначне збільшення лівих відділів що порадите робити операція обов'язкова дитина розвивається добре повзає набирає вагу чудово наразі 9.200 кг ріст 69 см ніяких підозрілих симптомів нема що порадите?

Ответы врачей 1

Пророк Сергей Юрьевич
кардиолог, кардиохирург
Адрес: г. Киев, КЛ «Феофания»
Спочатку консервативна терапія - ще є шанс, що протока закриється самостійно. Контроль УЗД кожні 6 міс.