Марія | 2018-03-08 12:48:40

Сухий кашель

Доброго дня дівчинка 1.7 перехворіла пневмонією прикореневою в лікарні захворіла грві після якого почався сухий кашель вночі і вдень влень рідше дитина активна грається апетит хороший.які причини кашлю можуть бути?здавали аналізи на глисти ,алергію,коклюш (сіра зона)немає.

Ответы врачей 1

Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.
Доброго дня, для діагностики причини кашлю необхідно звернутись на огляд до лікаря. Оскільки причини для кашлю бувають різні, без обстеження лікарем встановити правильний діагноз неможливо. Одужуйте!