Вич

Здраствуйте. Скажите пожалуста сдавала ифа на виставці месяц отрицательно, три отрицательно, п'ять и п'ять и 28дней минус ифа. Но пройшло 6месяцов и 15днейесть паховий грибок, мучает жывот...волнуюсь не ВИЧ ли ето...и

Ответы врачей 1

Всеукраинская Горячая линия по вопросам ВИЧ/СПИД и туберкулеза
фтизиатр, инфекционист, специалист по ВИЧ
Телефон: 0-800-50-30-80

Доброго дня, Галю.

Як ми вже зазначили у минулій вашій консультації - Вам більше не потрібно проходити тестування на ВІЛ. Результати очевидні і максимально надійні - у вас негативний результат і ВІЛу немає. Подальше тестування не є продуктивним, воно лише надає вам зайвої тривоги. Сконцентруйтеся на тому, що ви пройшли достатню кількість тест-обстежень і з’ясували, що ВІЛ у вашому організмі відсутній.