Юлія | 2018-03-10 10:16:02

Проблема після нарощування вій

Доброго дня. В мене виникла проблема, я вчора зробила нарощування вій і ввечері в мене почервоніла оболонка ока знизу,потім так само на іншому, але не так дуже, воно червоне,але неприємних відчуттів немає,простягається аж до райдужної оболонки,що це може бути і як його лікувати?

Ответы врачей 2

Красуцкий Виктор Иосифович
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Димитрова, 5 Б, Главный врач офтальмологической клиники 'Эксимер'
Телефон: (044) 238 68 00
Доброго дня! Зверніться до лікаря. Без огляду тактику лікування визначити неможливо.
Прохвачева Елена Станиславовна
Адрес: г. Киев, пр. Бажана, 12А, Клиника лазерной хирургии АИЛАЗ.
Телефон: 066-302-21-64
Шановна Юля. Така реакція очей можлива як відповідь на клеючу речовину. Прийміть таблетку протиалергічного засобу ( еріус, цетрин, лоратадін). Якщо не стане краще - відвідайте офтальмолога. Бажаю здоров'я!