Василь | 2018-03-11 02:14:19

Порадьте будь ласка клас компрессії

Доброго дня. Пройшов УЗД вен, ось результат - подивіться будь ласка по посиланню https://b.radikal.ru/b29/1803/9b/9c4caa49682c.png Який клас компресійних чулків ви б порадили? І який найефективніший і найкращий метод лікування при такому результаті і діагнозі, враховуючи що мені всього то 19 років. Буду дуже вдячний за детальну відповідь.

Ответы врачей 1

Родионов Алексей Сергеевич
сосудистый хирург, сердечно-сосудистый хирург, флеболог
Адрес: г. Киев, Украина, Главный военный клинический госпиталь МО Украины
Телефон: 067-764-55-12
Доброго дня! Враховуючи, що Вам всього лиш 19 років і вже маєте такі прояви варикозної хвороби. Я бі рекомендував виконати ендовенозну лазерну коагуляцію. Це втручання виконується амбулаторно, без розрізів, під місцевою анестезією. Одразу після процедури потрібно ходити щонайменше 1,5-2 години. Потім на ногах не видно варикозних вен, а також не видно слідів втручання. Після процедури потрібно протягом 1-го місяця носити компресійні панчохи 2-го класу компресії.