3 день повишений тиск

Добрий день склася така ситуація 3 дні тому в мене піднявся тиск до 203/160 мене боліла голова я вертав наступного дня я не міряв тиск відпочивав в дома і він мене не турбував на 3-тій день я пішов на роботу піднявся тиск знову до 150/95 що зробити з цим

Ответы врачей 1

Родионов Алексей Сергеевич
сосудистый хирург, сердечно-сосудистый хирург, флеболог
Адрес: г. Киев, Украина, Главный военный клинический госпиталь МО Украины
Телефон: 067-764-55-12
Доброго дня! Потрібно протягом 2-х тижнів міряти тиск вранці, вдень, ввечері, і записувати цей результат у зошит. Потім, з цими результатами підійти до терапевта, щоб той визначив чи є у Вас гіпертонічна хвороба, і при потребі призначив лікування.