Іванов микола тарасович | 2018-03-20 11:05:04

Полінейропатія

Пройшов курс лікування в стаціонарі інтоксикаційна полінейропатія нижніх кінцівок. Перед лікуванням симптоми проявлялись іноді вранці іноді на погоду. В останій день лікування піднялась температура 38 врач рішив що це простуда так як я кожен день їздив в лікарню автомобілем. Виписали приїхав додому температура 39.5 рішив що це грип. Збивав температ. 2 дні. Стала стабільно 37.5. Симптоми мої тобто біль пекучого характеру вернулись, але не іноді а на цілодобово. Почав приймати пігулки що призначили після стаціонару паралельно з протигриповими так 10 днів грип пойшов а болі в ногах залишились на цілодобово і більші ніж до лікарні . Мені 43 роки . Порадьте будь ласка що робити.

Ответы врачей 1

Водопьянов Владимир Анатольевич
невролог, рефлексотерапевт, мануальный терапевт
Адрес: г. Тюмень, Россия, Utair, врач-невролог, парамедик UNAMID
Здравствуйте, сначала надо сделать опрос и выяснить, что не так сделали в стационаре.